Program "Moje Ciepło" i "Czyste Powietrze" to dwa programy dotacyjne, które zostały wprowadzone w Polsce w celu wspierania inwestycji związanych z termomodernizacją budynków oraz poprawą jakości powietrza w miastach.

Moje Ciepło:

 Celem programu jest wsparcie rozwoju ogrzewnictwa indywidualnego i rozwoju energetyki prosumenckiej w obszarze powietrznych, wodnych i gruntowych pomp ciepła. Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami nowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych.  Podstawowym warunkiem udzielenia dofinansowania jest uzyskanie podwyższonego standardu energetycznego budynku. Wysokość dofinansowania uzależniona będzie od rodzaju zainstalowanej pompy ciepła oraz posiadania przez Wnioskodawcę karty dużej rodziny. Dla pomp ciepła typu powietrze- woda 7 tys. zł ,a do gruntowych 21 tys.

Czyste Powietrze:

Program skierowany jest natomiast do mieszkańców miast, którzy chcą poprawić jakość powietrza w swoim otoczeniu poprzez termomodernizację budynków oraz wymianę źródeł ciepła na te, które są przyjazne dla środowiska. Dofinansowanie może być przyznane na modernizację budynków mieszkalnych, w tym na izolację termiczną dachów, ścian, podłóg, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, a także na wymianę starych pieców na nowe, bardziej ekologiczne. Maksymalna wysokość dofinansowania wynosi 90% kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 53 000 zł dla jednej nieruchomości.

W obu programach dofinansowanie może być przyznane na podstawie wniosku, który należy złożyć w odpowiednim wojewódzkim funduszu ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Wymagane dokumenty oraz warunki udziału w programach są uzależnione od poszczególnych województw.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywaliśmy w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii i Francji, gdzie pracowaliśmy nad projektami o różnej skali: od Biblioteki Uniwersyteckiej w Cambridge, poprzez kryte pływalnie i więzienia- po puby, restauracje i ekskluzywne londyńskie i paryskie rezydencje.  Obecnie działamy przede wszystkim na polskim rynku, skupiając się na  montażu rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła w domach jednorodzinnych, obiektach komercyjnych oraz obiektach użytku publicznego. Korzystamy z materiałów renomowanych producentów, co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą monterów zapewnia wysoką jakość świadczonych usług. Oferujemy konkurencyjne ceny, oraz bezpłatną wycenę prac. Dzięki temu, że działamy lokalnie- przede wszystkim na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego jesteśmy zawsze blisko klienta- któremu w ten sposób zapewniamy serwis i wsparcie.

Zapraszamy do współpracy.

Adres:

ul. Poniatowskiego 44 23-400 Biłgoraj Polaska

Email:

kontakt@mwent.pl
Tel: +48 883 073 555

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

× .